EBT


 

Nedir?

ECO BEST Teknolojimiz (EBT), eldivenlerimizi tam anlamıyla biyolojik olarak parçalanabilir, sürdürülebilir ve türünün ilk örneği yapan önemli bir yeniliktir.


Nasıl Çalışır?

Çöp sahalarına atılan EBT malzemeleri, mikroorganizmalar tarafından tüketilir, metabolize edilir ve üç doğal bileşene parçalanır: organik toprak, metan ve karbon dioksit. Bu, gübre meydana getirir ve böylece arkada hiç atık bırakılmamış olur.


Nereye Gider?

EBT, biyolojik ayrışma için biyolojik olarak aktif çöp sahalarına ihtiyaç duyar. Bu da, EBT'li eldivenlerin atım öncesinde biyolojik olarak ayrışmaya başlayamaması anlamına gelir. Bu özellikler, ASTM Uluslararası test yöntemleri (ASTM D5511) kullanılarak bağımsız onaylı laboratuarlar tarafından doğrulanmıştır.


Neden Önemlidir?

Her gün hastanelerde, ofislerde, okullarda, depolarda, laboratuarlarda ve hatta evlerimizde kullandığımız tek kullanımlık eldivenlerin sayısını düşünün. Sayılar astronomiktir. EBT ile, her bir eldivenin biyolojik ayrışma sürecini 100 yıla kadar hızlandırarak* gezegenimizin korunmasına yardımcı oluyoruz. Şunu biliyoruz ki her eldiven önemlidir.


* iklime ve çöp sahasının konumuna bağlıdır.
EBT Eldivenler

  • No Chemical

  • No Chemical

  • No Chemical