Kesilmeye Karşı Dayanıklı Eldiven Rehberi

CutRest® ile her türlü mesleğe uygun kesilmeye karşı dayanıklı eldivenleri keşfedin. Uygun arama ve karşılaştırma araçlarımızı kullanarak ihtiyacınıza yönelik en iyi korumayı sunacak eldiveni kolayca bulabilirsiniz.

Kazalarn Önüne Geçebilmeniz İçin Size Yardımcı Olalım

İş kazaları en beklenmedik zamanlarda yaşanır. Kısa adı Eurostat olan Avrupa Birliği İstatistik Ofisinin istatistiklerine göre, meydana gelen tüm iş kazaları arasında el yaralanmaları, %22 ile bel zorlanmalarından sonra en sık rastlanan ikinci yaralanma türü. Bu yaralanmaların nedeni genellikle el korumasının kaza sırasında hatalı giyilmesi ya da hiç giyilmemesi, dolayısıyla da ellerin ve özellikle de parmakların kesilme tehlikelerine karşı korumasız bırakılmasıdır.

 

İşte bu nedenle SHOWA, müşterilerine her bir eldivenin kesilme performansı hakkında detaylı ve gerçekçi bir görünüm sunmak için ISO 13997 test yöntemlerini kullanıyor. Bu yöntemler, bir eldivenin ne kadar güce dayanabileceğine dair en doğru ölçümü almak için karmaşık bir teknoloji kullanır ve böylece hem ellerinizi korumanıza yardımcı olur hem de 45 Newton'a kadar dayanıklılık sunan koruyucu teçhizat ile size zaman ve para kazandırır.

2.643.000

2010 yılında Avrupa Birliğinde 2.643.000 el yaralanması raporlandı

4 gün

Kaza başına ortalama işten uzak kalma süresi 4 gün

37.244.242

gün kaybedildi (FR 2011)

3,841€

Zaman kaybına neden olan kazaların ortalama maliyeti

37,297€

Kalıcı sakatlığa neden olan kazaların ortalama maliyeti

*İstatistiklerin alındığı yer: Carsat Fransa 2011, "İş kazaları" ve Eurostat "ISCO ve çalışma durumuna göre iş kazaları", 2010

Size Uygun Olanı Bulun

ANSI ve EN388 Kesilme Direnci, Eldiven Malzemeleri, Polimer Kaplama ve Kavrama Dokusu seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. El koruması için eldivenler veya kol koruması için kolluk seçenekleri arasından da seçim yapabilirsiniz.

Eldivenlere göz at

Öne Çıkan Eldivenler